PROMO

Bacchus' wijnkroegen in 1580 - zaterdag 27 juni 2026

Artikel 2 van 9
€ 40,00 (inclusief btw)
Overzicht

BACCHUS' ANTWERPSE WIJNKROEGEN IN 1580

Stap binnen in het Antwerpen van 1580 waar wijngod Bacchus ons via een satirisch “mandement” meeneemt langs zijn herbergen en kroegen.

Ontdek de verborgen wereld van prestigieuze wijntaveernes, over rumoerige volkse kroegen, tot de rosse buurten in het Antwerpen van toen.

Achter elke gevel ontvouwt zich een levendig schilderij van macht, religie, satire en of drank.

Deze exclusieve wandeling onthult hoe drankcultuur het ritme van de stad bepaalde in historisch Antwerpen. Laat u meevoeren op een stijlvolle reis door de Antwerpse geschiedenis, vol karakter, verfijnde levenskunst en een gezond vleugje ondeugd.

Ontdek Bacchus’ Antwerpse wijnkroegen uit 1580


  • Vertrekpunt: De wandeling start en stopt aan het Standbeeld van Willem Elschot aan de Boogkeers (Mechelseplein) Antwerpen.  U vindt een link naar Google Maps door het adres hier net boven aan te klikken. 

  • Startuur: Wandeling start om 14u tenzij anders afgesproken. 

  • Drankjes: Uiteraard starten we met een aperitief om genoeg brandstof te hebben om op pad kunnen. Halverwege de wandeling degusteren we een mooie wijn bij bruine kroeg Het Souke. Eenmaal terug sluiten we af met 2 wijnen welke populair waren in de Antwerpse kroegen en herbergen in 1580. 

  • Wandelafstand: Ca. 5 kilometer

  • Duurtijd: ca. 3,5 - 4u

© 2020 - 2026 mon-vin | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel

Om deze webwinkel te bezoeken moet u 18 jaar of ouder zijn.